Dnia 15.03.2019 naszą szkołę odwiedziła grupa licealistów z II LO w Gdańsku, którzy tworzą projekt społeczny „Zahistoriowani”. Ich celem jest propagowanie przystępnej wiedzy historycznej wśród najmłodszych oraz pokazywanie, że historia to ciekawa nauka. Przeprowadzili w naszej szkole dwie żywe lekcje historii oparte na przygotowanych przez nich materiałach teatralnych i filmowych. Za pomocą humorystycznych skeczy i filmów wzbudzili wśród dzieci duże zainteresowanie i wielki entuzjazm. Szczególnie wielką sympatią cieszyła się główna bohaterka- krowa Pamela. Dziękujemy za tę fantastyczną okazję do urozmaicenia dzieciom szkolnych lekcji oraz do przekazania im wiedzy w nietuzinkowy i porywający sposób.