Ruszyło głosowanie w corocznej edycji „Budżetu Obywatelskiego”.
Jak co roku walczymy o środki z tego programu na budowę nowych obiektów rekreacyjno sportowych dla mieszkańców naszej dzielnicy.
W tym roku wystartowaliśmy w Budżecie Obywatelskim dla dzielnic i ogólnomiejskim (gdzie do walki o środki dla swoich placówek połączyliśmy siły z Przedszkolem nr 86 i Przedszkolem nr 5)
W projekcie dla dzielnic zaplanowaliśmy dalsze etapowanie budowy boiska na terenie SP 48 (III etap) i budowy nowoczesnego placu zabaw na terenie Przedszkola nr 5 (II etap).
W projekcje ogólnomiejskim będziemy walczyć o środki na budowę remont i renowację placów zabaw i stref rekreacji.
Dla dzielnicy: Zaspa- Rozstaje projekt nr 2
Ogólnomiejski nr 3
Pamiętajcie, każdy kto jest mieszkańcem Gdańska bez ograniczeń wiekowych (dziecko-dorosły) i posiada pesel, może oddać głos!
Zachęcamy i zapraszamy do głosowania!